Tehnoloģijas

Kā mēs strādājam?

Tehnoloģijas

Mēs nodrošinām mūsu klientu vajadzību apmierināšanu visās sadarbības stadijās – sākot ar projekta konstruktordokumentācijas un tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādi un beidzot ar produkcijas savlaicīgu piegādi uz klienta noliktavu vai ražošanas līniju. Pateicoties tam,  jau daudzu gadu garumā mūsu uzņēmuma ražotie izstrādājumi sekmīgi tiek ekspluatēti lauksaimniecībā, automobiļu un dzelzceļa transportā, enerģētikā, ražošanas un specializētās iekārtās.

Jūsu detaļu un izstrādājumu izgatavošanai, un maksimālas kvalitātes sasniegšanai, saglabājot minimāli zemu cenu, mēs pielietojam dažādas tehnoloģijas. Dažādu apstrādes metožu kombinēšana ļauj maksimāli precīzi izgatavot Jūsu izstrādājumu.

Jūsu detaļu izgatavošanai tiek pielietotas šādas tehnoloģijas:

  • Termiskās apstrāde tehnoloģijas (lāzera, plazmas griešana)
  • Mehāniskā apstrāde (CNC frēzēšana, CNC virpošanas, CNC locīšana un tml.)
  • Pretkorozijas apstrāde (galvanisku pārklājumu uzklāšana, gruntēšana, krāsošana un tml.)

Lielākoties, apstrāde tiek veikta uz darbagaldiem ar CNC vadību, lai sasniegtu augstu apstrādes precizitāti un maksimālai izvairītos no cilvēciskā faktora ietekmes

 

Kontrole

Mēs īstenojam kā gatavu izstrādājumu kontroli pēc to izgatavošanas, tā arī izstrādājumu kontroli to apstrādes procesā, lai atklātu brāķi tā agrīnās stadijās. Pateicoties kontrolei visās apstrādes stadijās, sākot no sagataves kvalitātes pārbaudes līdz iepakošanai, nepieciešamības gadījumā laikus tiek apstādināts izgatavošanas process un tehniskajā procesā tiek veiktas nepieciešamās korekcijas.

Mēs īstenojam kontroli un sniedzam atskaiti par mērījumiem (pēc pieprasījuma) šādos parametros:

  • Lineārie un leņķiskie izmēri
  • Metināšanas šuvju kontrole
  • Virsmas cietība (HB, HV, HRC)
  • Virsmas raupjums
  • Pārklājuma (galvaniskā pārklājuma, gruntējuma, krāsas) biezums 

Augsti precīzu mērījumu veikšanai tiek lietotas augstas precizitātes mērīšanas iekārtas. Mūsu uzņēmumā ir augstas precizitātes mērījumu roka FaroArm Platinum 6