Pakalpojumi

Ko mēs darām?

MMA/MIG/MAG/TIG Metināšana

Mūsu kompānija piedāvā veikt jebkuras konfigurācijas un sarežģītības metināšanas darbus. Kompānijai ir liela pieredze metinātu konstrukciju, kā arī metināšanas aprīkojuma un konduktoru izgatavošanā. Mēs nodrošinām nepieciešamo metināšanas šuvju pārbaudes dokumentāciju ar nesagraujošām pārbaudes metodēm.

Metināšanas procedūru veikšanas izstrādi un kontroli veic sertificēti metināšanas darbu inženieri un tehnologi. Sērijveida detaļu paraugu izgatavošanai, izstrādājumu prototipu, metināšanas aprīkojuma, kā arī nestandarta vienreizēju metināšanas izstrādājumu izgatavošanai tiek izmantots augstas precizitātes pozicionēšanas metināšanas darbagalds Demmeler, tā izmērs sastāda 2000 mm x 4000 mm.

Metināšana tiek veikta ar augstas klases metināšanas iekārtu – FRONIUS.

Metināšanas darbus ir iespējams veikt šādiem materiāliem:

  • Tērauds (oglekļa, leģētais, augstizturīgs)
  • Čuguns
  • Alumīnijs

 

Metināšanai tiek izmantotas šādas metodes: 


MMA (Manual Material Arc) metināšana

MMA - manuāla loka metināšana ar gabalelektrodu segumu. Tiek pielietota oglekļa un nerūsējošu tēraudu metināšanai. Oglekļa tērauds var tikt metināts uz maiņstrāvas (AC) vai līdzstrāvas (DC), nerūsējošais tērauds - tikai uz līdzstrāvas. 

TIG metināšana

TIG – manuāla metināšana ar nekūstošu volframa elektrodiem aizsarggāzes – argona – vidē. TIG metode uz līdzstrāvas (TIG – DC) izmanto tēraudam, TIG metodi uz maiņstrāvas (TIG – AC) – alumīnija sakausējumu metināšanai.

MIG/MAG metināšana

MIG/MAG – pusautomātiska metināšana ar elektrodu stiepli aizsarggāzes – inertas (argona) vai aktīvas (ogļskābā) gāze – vidē. Tiek izmantota tērauda (tai skaitā nerūsējošā) un alumīnija sakausējumu metināšanai.