Pakalpojumi

Mūsu iespējas

CPV (CNC) Metāla griešana

Mūsu uzņēmums piedāvā Jūsu detaļu vai loksnes metālu izstrādājumu izklājumu izgriešanu, izmantojot mūsdienu  plazmas vai lāzera griešanas iekārtas ar CPV, kas nodrošina detaļu izmēru augstu precizitāti.

Detaļu izgatavošana var tikt veikta pēc skices, rasējuma, parauga, pasūtītāja DXF faila.

Plazmas griešanas iekārta HyperTherm 


Tehniskie dati 

Griešanas iespējas:

  • Plazma - līdz 36 mm
  • Gāze - līdz 200 mm

Krāsainie metāli:

Darba zona: 3000 mm x 5500 mm

Plazmas griešanas iekārta sastāv no darbagalda KOIKE  un plazmas griešanas kompleksa HyperTherm, kas ļauj izgriezt detaļas ar biezumu līdz 36 mm ar plazmas degļa palīdzību, un līdz 200 mm izmantojot divus gāzes degļus.

Iekārtā tiek izmantota Hi-Focus tehnoloģija, kas saspiež un fokusē plazmas plūsmu, kas ļauj izgatavot detaļas ar tādu pašu precizitāti, kāda ir lāzera griešanas iekārtām. Gala virsmas kvalitāte priekš detaļām no loksnes metāla ar biezumu virs 12 mm, pēc DIN 2310-IID.

Darbagalda KOIKE izmēri ir 3000 mm x 5500 mm. Iekārta ir aprīkota ar pilnvertīgu datoru, kas satur ne tikai detaļu izklājumu programatūru, bet arī standartu detaļu bibliotēku. Tas viss dod iespēju maksimāli ātri un kvalitatīvi izgatavot standarta detaļas (taisnstūra formas, kvadrāta formas, gredzenus utt.), nesagatavojot iepriekš vajadzīgus failus (DXF utt.), bet priekš detaļām ar sarežģītu, nelineāru formu, veikt izklājuma optimitizāciju, lai palielināt materiāla izmantošanas koeficentu.

logo

 

Lāzera griešanas iekārta Mazak

Tehniskie dati

Griešanas iespējas

  • Tērauds - līdz 15 mm
  • Nerūsējošais tērauds - līdz 10 mm
  • Alumīnijs - līdz 10 mm

Darba zona: 2000 mm x 4160 mm

Loksnes metāla lāzera griešana ar Japānas firmas iekārtu MAZAK Turbo ( 2.5 kW ), nodrošina lielisku griešanas kvalitāti tēraudiem līdz 15 mm, alumīnija loksnēm līdz 10 mm un nerūsējoša tērauda loksnēm līdz 10 mm.

Lāzergriešanas iekārta MAZAK Turbo ļauj sagiezt pēc sarežģīta kontūra jebkuru loksnes materiālu. Griešana notiek ar skābekļa un slāpekļa gāzu maisījumu.

Griešanai ar lāzera staru, salīdzinājumā ar citiem tradicionāliem griešanas veidiem, ir daudz priekšrocību:

  • Lāzergriešana mehāniski nekontaktē ar detaļu
  • Fokusēts lāzerstarojums ļauj griezt praktiski jebkuru materiālu, neatkarīģi no tā siltumfizikālām īpašībām
  • Lāzerstaram ir mazs diametrs
  • Lāzergriešana nodrošina augstu ražību lāzerstara augstas jaudas dēļ
  • Augsta lāzergalvas pozicionēšanas precizitāte, kas nodrošina augstu izmēru savstarpēju precizitāti